Login

O nás

JK-Trading spol. s r.o. zabezpečuje dodávky a služby výhradne pre potreby zdravotníckych zariadení. Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pokrýva svojimi službami celé územie Českej a slovenskej republiky, kde v súčasnej dobe patrí medzi najvýznamnejších distribútorov laboratórnej diagnostiky.

Spoločnosť má tri pobočky v Čechách - Karlovy Vary, Praha, Brno a nezávislú pobočku na slovensku - Bratislava. Firma JK-Trading zaisťuje prevádzkovanie konsignačných skladov vrátane vlastnej dopravy tovaru so zabezpečením chladového reťazca s priebežnou registráciou teploty.

V ponuke nájdete široký sortiment humánnych vakcín, široké spektrum diagnostiky infekčných ochorení, základné biochémie, skríningové diagnostiky drog, prístroje na laboratórne použitie, diagnostiku rezíduí v potravinách, glukometre.

Samozrejmosťou firmy je dobrá obchodná stabilita a poskytovanie odborných informácií prostredníctvom vlastných obchodných zástupcov. V súčasnej dobe má firma viac ako 45 zamestnancov, ktorí sa starajú o spokojnosť svojich zákazníkov.

JK-Trading spol. s r. o. zaviedol a používa systém zaručujúci kvalitu v obore distribúcie liečiv. Nákupu, skladovania, predaja, distribúcie zdravotníckych prostriedkov in vitro diagnostiky podľa normy ISO 9001:2008 v ČR a v SR je certifikovaná ako dôveryhodná firma.

Obchodné meno: JK Trading spol. s r.o.
IČO: 31356656
IČ DPH: SK2020345646
Právna forma: Spoločnosť s ručením omezeným
Registrovaný OR Okr. Súd Bratislava I oddiel Sro, vložka Č. 5609/B
Založené: 1992
Konateľ: Ing. Jaroslav Knap

JK - Trading s.r.o. - Distribúcia in vitro diagnostiky
Vyhľadajte svoj produkt TU.
HOME - JK Trading Distribuce lékařské diagnostiky
Česky
English
Slovensky
Dokumenty k stiahnutiu
Novinky, akčné ponuky

Created by © 2007-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů